Kuidas see töötab?

Kaev.net kursuste keskkonnast võid leida kursuseid, mis räägivad Jumalast, usust, Jeesusest ja elust üldse. Kursused on sulle tasuta.

Isiklik online-mentor

Hetkel pakutavad kursused on läbitavad koos isikliku online-mentoriga. Online-mentor on see, kes annab tagasisidet sinu vastustele, kommentaaridele ja kursuse jooksul ettetulevatele küsimustele. Online-mentor saadab sind läbi kogu kursuse.

Online-mentori määramine

Online-mentori määramine ei toimu automaatselt. Me otsime sulle online-mentori, kes võiks sulle kõige paremini sobida.

Õppetükid ja ülesanded

Kursused sisaldavad õppetükke, mis sisaldavad teksti, pilte ja videosid. Mõningatel õppetükkidel palutakse vastata küsimustele või mõtiskleda loetu üle. Küsimuste abil saavad õppetükid praktiliseks.

Reageerimise kiirus

Online-mentor saab kirja selle kohta, kui oled vastanud õppetükis olevatele küsimustele. Sa saad isikliku vastuse oma vastustele ja küsimustele. Tagasiside sinu vastustele ja küsimustele ei toimu automaatselt. Online-mentor püüab vastata esimesel võimalusel, mõne päeva jooksul peaksid kindlasti vastuse saama!!

Rohkem küsimusi?

Kui sul on rohkem küsimusi, siis on hea neid küsida oma online-mentori käest. Või siis saada meile kiri aadressile kursus@kaev.net.